GETXO SASKIBALOI TALDEA

Buscar

2010-2011ko taldeak. Emakumezko taldeak

Equipos 2010-2011. Equipos femeninos

 


 Lotura zuzena argazkiekin --- Enlace directo a las fotografías 


PRIMERA NACIONAL

4 Nerea Gonzalez

5 Amaia Rekalde
6 Patricia Aranzabal
7 Maria Larretxi
9 Naiara Cortés
10 Edurne G. Garitazelaia
11 Ane Larrinaga
12 Jani Peñalba
13 Aitziber Arza
14 Marta Bueso (Junior LV)
16 Leire Gonzalez
17 Iosune De La Peña
18 Izaskun Uncetabarrenchea

Entrenador: Miguel Angel Fernández

Ayudante: Iñigo Bañales


SEGUNDA FEMENINA

4 Haizea Portillo (Junior LV)
5 Sandra Lafuente
6 Idoia Raton (Junior LV)
7 Uxue Urresti (Junior LV)
8 Larraitz Bengoetxea
9 Naiara Schmitt
10 Ainara Pérez
11 Usua del Campo (Junior LV)
13 Sira Albo
14 Aiala Cortina
15 Irantzu Ibarra
16 Argi Araluce
18 Carlota Infante (Junior LV)

Entrenador: Fran Garcia
Ayudante: David Saiz
Ayudante: Raul Arias


JUNIOR LIGA VASCA

4 Maider Hernández
5 Haizea Portillo
6 Leire Erdozain (Junior 1ª)
7 Ana Mazo (Junior 1ª)
8 Uxue Urresti
9 Usua del Campo
10 Idoia Ratón
12 Andrea Rebollo
13 Laura Domínguez (Cadete LV)
14 Marta Bueso
15 Carlota Infante
16 Esti Sendino (Junior 1ª)
Erika Macías (Junior 1ª)
Leire Gallo (Junior 1ª)

Entrenador: Fran Garcia
Ayudante: David Saiz
Ayudante: Raul Arias


JUNIOR PRIMERA

4 Esti Sendino
6 Garazi Ortega
7 Ainhoa Sangroniz
8 Garazi Aranguren
9 Erika Macías
10 Ana Mazo
11 Leire Erdozain
12 Leire Gallo
13 María Sánchez
14 Iratxe Fernández

Entrenador: Ivan Lage


CADETE ESPECIAL DERMITEK

5 Garazi Friera
6 Esti Aginako
7 Iraide Cortina
8 Alicia Zubeldia
9 Uxue Menéndez
10 Alazne Valladares
11 Laura Domínguez
13 Izaskun García
14 Fátima Mocha
15 Ibone Urrutia
18 Ainhoa Ugarte

Esti Schmitt (cadete especial)
Irune Etxebarria (cadete especial)
Ane Fernández (cadete especial)

Entrenador: Iñigo Bañales
Ayudante: Miguel Fernández
Ayudante: Mikel Martínez


CADETE ESPECIAL GETXOSASKI

4 Uxue Menéndez (liga vasca)
5 Ane Fernández
6 Nerea García
7 Ane Gutiérrez
8 Esti Schmitt
9 Irune Etxebarria
10 Cristina Martínez
11 Iraide Cortina (liga vasca)
12 María Gallo
14 Leire Arce
15 Joana Arri
17 Ainhoa Jiménez (cadete 1ª)
Cristina Unibaso

Entrenador: Iker Añón


CADETE PRIMERA

4 Ane Velasco
6 Miren Bilbao
7 Haizea Iturregi
9 Jone Santiago
12 Irantzu Sangroniz
13 Maialen Sancho
14 Zuriñe del Bosque
15 Maider Ocerín
16 Idoia Saitua
17 Oihane Gondra
18 Ainho Jiménez

Entrenador: Fernando Jimeno
Ayudante: Alexander Ballesteros


INFANTIL

7 Leire Martinez
9 Amaia Aurre
10 Irati España
11 Oihane Beitia
12 Laura García
13 Eider Batiz
14 Oihane Intxaurtieta
15 Aitziber Pulido
16 Amaia Veiga
17 Garazi Garrido
18 Andrea Saez

Entrenadora: Ane Larrinaga
Entrenadora: Aitziber Arza


MINI

7   Begoña Egaña
9   Andrea García
10  Alejandra Fernández
11  Nerea Rodrigo
12  Ane Iturregi
13  Ane Gallo
14  Garazi Rematxa
17  Leire Aguirre

Entrenadora: Ane Miren Gutierrez
Entrenador: Joseba Herrera


PREMINI

5 Ainhoa Arana
7 Amets Iturregi
8 Goiuri Cuadra
9 Leire Arri
10 Alejandra Fernández
12 Julia Bilbao
15 Esther Layo
17 Lucia Calleja
18 Luca Alayo
19 Uxue Calderón

Entrenadora: Iranzu Ibarra
Entrenadora: Sara Herrera