GETXO SASKIBALOI TALDEA

Buscar

2011-2012ko taldeak. Emakumezko taldeak

Equipos 2011-2012. Equipos femeninos


Lotura zuzena argazkiekin --- Enlace directo a las fotografías


1ª NACIONAL

4 Nerea González
5 Amaia Rekalde
6 Leire González
7 Larraitz Bengoetxea
8 Uxue Urresti (junior LV)
9 Naiara Cortés
10 Edurne Gutiérrez
11 Ane Larrinaga
13 Aitziber Arza
14 Marta Bueso
17 Iosune de la Peña
18 Carlota Infante (junior LV)

Entrenador: Miguel Angel Fernández
Entrenador: Ivan Lage
Preparador físico: Asier Martinez
Delegada: Argi Alonso


2ª NACIONAL

4 Maider Hernandez (Junior LV)
5 Sandra Lafuente
6 Ana Mazo (Junior LV)
7 Haizea Portillo  
7 Idoia Ratón
8 Larraitz Bengoetxea 
9 Naiara Schmitt
10 Ainara Pérez 
11 Laura Domínguez (Junior LV) 
11 Usua Del Campo
12 Leire Erdozain (Junior LV)  
13 Andrea Rebollo (Junior LV)
14 Aiala Cortina
15 Iranzu Ibarra 
16 Argi Araluze
17 Esti Sendino (Junior LV)

Entrenador: Fran García
Ayudante: David Sáiz
Ayudante: Iker Añón
Delegada: Susana Boyero

JUNIOR LIGA VASCA

4 Maider Hernández
6 Fatima Mocha (junior especial)
7 Izaskun García (junior especial)
8 Uxue Urresti
10 Ana Mazo
11 Leire Erdozain
12 Andrea Rebollo
13 Laura Domínguez
14 Arrate Astobiza
15 Carlota Infante
16 Esti Sendino

Entrenador: Fran García
Ayudante: David Sáiz
Ayudante: Iker Añón
Delegada: Rosa Crespo


JUNIOR ESPECIAL

4 Izaskun García
6 Cristina Martínez
7 Esti Schmitt
8 Irune Etxebarria
9 Erika Macías
10 Garazi Ortega
11 Ane Gutiérrez
12 Nerea Laucirica
13 Ainhoa Jiménez
14 Fatima Mocha
15 Ainhoa Ugarte

Entrenador: Eneko Goitia


CADETE LIGA VASCA

4 Nahikari Rodr'iguez
5 Garazi Friera
6 Esti Aginako
7 Iraide Cortina
8 Uxue Menendez
9 Ibone Urrutia
10 Alazne Valladares
12 Ane Fernández
13 Lara Prieto
14 Itsasne Alonso
15 Carmen Torres

Entrenador: Iñigo Bañales
Entrenador: Miguel Angel Fernández


CADETE ESPECIAL

7 Ane Ortiz de Zarate
8 Andrea Saez
9 María Martínez
10 Maider Ocerin
12 Ane Gantxegi
13 Eider Batiz
14 Leire Valladares
15 Sandra Mocha

Entrenador: Iván Lage
Ayudante: Mikel Martínez


CADETE 1ª

4 Irene Loza
5 Garazi Garrido
6 Amaia Veiga
7 Leire Martínez
8 Oihane Beitia
9 Amaia Aurre
10 Ane Viar
11 Laura Coscolín
14 Oihane Intxaurtxieta
15 Maite Castells

Entrenador: Fernando Jimeno


PREINFANTIL

PRÓXIMAMENTE


MINI GETXOSASKI

6 Gabriela Hurtado
7 Anni García
8 Goiuri Peralta
9 Luca Alayo
10 Leire Arri
11 Noemí Casto
15 India Bevin
16 Alejandra Fernández
17 Lucía Calleja

Entrenadora: Aitziber Arza


MINI GETXO BASKET

5 Ainhoa Arana
7 Amets Iturregi
8 Eukene Azpitarte
9 Leire Agirre
12 Ane Iturregi
13 Ane Gallo
15 Julia Bilbao
16 Uxue Calderón
18 Esther Layo

Entrenadora: Cristina Krug
Entrenador: Pablo Crespo


PREMINI

4 Oihane Paez 
6 Izaro Luengo
7 Ariane Dominguez
8 Leire Garrido
9 Ibone Bilbao
10 Enara Beraza
12 Leire Uriarte
14 Sara Francia
15 Marta Francia

Entrenadora: Marta Bueso
Entrenadora: Idoia Ratón