GETXO SASKIBALOI TALDEA

Buscar

2015-2016ko taldeak. Gizonezko taldeak

Equipos 2015-2016. Equipos masculinos

 


1ª NACIONAL

4 Markel Berrojalbiz
5 Rubén Arteaga
7 Josu de la Vega
8 Gorka Alapont
9 Xabier Vega
10 Adrián Domínguez
11 Aritz Gastaminza
12 Eder Ortiz
13 Unai Iglesias
14 Ander Fernández
15 Joseba Adán
23 Yirobelt Reyes

Entrenador: Alberto Gutiérrez
Ayudante: Fernando Hernández
Delegado: Fernando Jimeno


SENIOR ESPECIAL

4 Miguel Pérez de Laborda
5 Josu Blanco
8 Gorka Alapont (1ª nacional)
9 Mikel Gutiérrez
10 Aitor Martínez
12 Jon Garrastatxu (junior)
12 Igor Irribarren
14 Imanol Muñoz
15 Sabin Zarrandikoetxea
16 Alexander Deusto
17 Borja Méndez
18 Mikel Fernández (junior)
55 Arkaitz Alkodori
94 Erlantz Pazos

Entrenador: Fernando Hernández


JUNIOR ESPECIAL

7 Iker Sedano
9 Andoni Mendez
10 Jon Díez
13 Xabier Azpitarte
14 Mikel Fernández
15 Jon Garrastatxu
18 Dani Pérez
19 Joanes Atxa
26 Imanol Cozar
34 Iñigo Fernández

Entrenador: Prisco Fernández
Ayudante: Markel Berrojalbiz
JUNIOR 2ª



4  Aitor Páez
5  David de los Bueis
6  Gorka Badillo
7  Aitor Catubig
8  Julen Astorga
10  Ander Contreras
11  Kimetz González
12  Gorka Virto
14  Alex Peral
16  Ibón Martínez
17  Mikel Lanza
20  Iker Pérez

Entrenador: José Luis de Miguel
Ayudante: Urko Menéndez


CADETE ESP

5 Unai Alapong
6 Mikel García
7 Gonzalo Rey
9 José Andrade
10 Xabier Díez
13 Adrián Nieves
16 Sergio Ruiz
18 Pablo Rojo
21 Inazio Landa
34 Asier Leanizbarrutia

Entrenador: Alfonso Montero

INFANTIL "A"

 

6 Kelian Bilbao
7 Cristian Sison
8 Alex Puigcorbe
9 Markel Fariña
11 Javi Muro
12 Tomas Martinez
16 Mikel Solaguren
17- Afira Ulibarri
18 Xabi Fresno
23 Jokin Zapirain
24 Mikel Villanueva
99 Tello Puig

Entrenador: Carlos Sergio
Entrenador: Txutxo Sanz


INFANTIL "B"

PROXIMAMENTE

Entrenador:
Sergio Manrique


MINI "A"

PROXIMAMENTE

Entrenador:
Ander Fernández
Ayudante:
Mikel Fernández


MINI "B"



PROXIMAMENTE

Entrenador:
Sergio Manrique


PREMINI MIXTO

5 Ane Mateo
Amale Arday
Klea Cirarda
Iker Aranaga
Juan Atutxa
Urko Alday


Entrenadora: Ane Ortiz de Zarate
Entrenadora:
Mónica Hernández